Pokaż wszystkie wpisy

Ahoj, przygodo! Odkryj Wrocław z Odry!

Ahoj, przygodo! Odkryj Wrocław z Odry!

3…2…1…Sezon żeglugowy uważamy za otwarty!

Słońce, lśniąca woda, lekki wiaterek i szum fal… Nie musisz wyjeżdżać z miasta, żeby tego doświadczyć! Wrocław nie bez powodu nazywany jest wrocławską Wenecją. Mało kto zdaje sobie sprawę jak wyjątkowe jest nasze miasto w skali Europy. Już nie musisz się zastanawiać, jak zarezerwować łódkę, statek czy kajaki… Pływaj dzięki RezerwujSport!

Zarezerwuj, zapłać i ciesz się Odrą

Wejdź na naszą stronę i wyszukaj idealną wycieczkę dla siebie wpisując w wyszukiwarkę “sporty wodne”.
W naszej ofercie znajdziesz łodzie turystyczne, statki, jachty motorowe, kajaki i wiele innych. Po dokonaniu zakupu wystarczy już tylko umówić się z konkretnym statkiem na miejsce wejścia na pokład.

Co warto zobaczyć?

Jest tyle pięknych miejsc wartych zobaczenia, że na pewno ich tu wszystkich nie wymienimy, ale o to parę perełek nie do pominięcia. Zaczynając od centrum warto zobaczyć z perspektywy wody Uniwersytet Wrocławski i Ossolineum. Można też podpłynąć pod mury Ostrowa Tumskiego, by popodziwiać najstarszą część Wrocławia. Świetnie zagospodarowane są też okolice Zoo i Politechniki Wrocławskiej oferujące plaże
i kuszącą przerwę na chłodny napój.

Czy potrzebne mi są specjalne uprawnienia?

Niekoniecznie, można wynająć łódkę zarówno ze sternikiem jak i niewymagającą uprawnień. Jeśli zdecydujecie się pływać sami, nie martwcie się – obsługa przystani wytłumaczy, jak zapalić i zgasić silnik, używać trzech standardowych biegów i steru. Pamiętajcie, żeby dopytać o zasady ruchu wodnego – ale przede wszystkim na rzekach (tak jak i w życiu) większy ma zawsze pierwszeństwo.

Gwarancja najniższej ceny

Dbamy o to żeby zaoferować naszym klientom najkorzystniejszą możliwą cenę. Wszystkie oferty są cenami rynkowymi – szczegółowe oferty i ceny znajdziecie na profilach naszych wodnych partnerów.

Team RezerwujSport osobiście przetestował dla Was pływanie statkami – potwierdzamy, że Wrocław z Odry jest naprawdę super. Czekajcie na dalsze relacje! 

rezerwuj sport, rejs Wrocław

 

REZERWUJ REJS STATKIEM