Pokaż wszystkie wpisy

#PrzechytrzGrincha! Konkurs!

#PrzechytrzGrincha! Konkurs!

Ho, ho, ho!

Mamy dla Was dwie wiadomości – dobrą i złą. Dobra jest taka, że z okazji Świąt, zorganizowaliśmy dla Was konkurs! Zła mianowicie taka, że w tym roku, że jak już pewnie wiecie zjawił się ON – zgryźliwy, nieznośny  i zielony… Grinch.

Poznajcie jego historię tutaj:  https://www.facebook.com/rezerwujsport/videos/2012666638945228/.

W tym roku Grinch zawziął się nie tylko na Święta, ale i na sport. Okupuje recepcje obiektów sportowych, odmawia przyjmowania klientów – nic tylko siedzi i ogląda nieudane próby aktorskie oddania jego postaci i żre popcorn..

Powiedzmy, że to ucieleśnienie wszystkich przeciwności losu, które pojawiają się, kiedy w grę wchodzi presja czasu. Wszystko zamiast iść jak po maśle, nagle zaczyna się komplikować i w rezultacie się spóźniamy, denerwujemy, a w szczególności tracimy cenne sekundy naszego życia. Szczególnie, kiedy chcemy coś załatwić “na szybko”…

Aby sobie poradzić z problemem, trzeba dojść do jego korzeni – tym samym dowiedzieć się jak poradzić sobie z uporczywą złośliwością losu – w tym przypadku w postaci Grincha.

Pomóżcie nam pokonać złośliwą bestię, weźcie udział w konkursie i wspólnymi siłami rozwiążmy tę sprawę raz na zawsze!

Zasady są proste: polub naszego Fanepage’a i pod postem na Facebooku, wymyśl, którego sportu Grinch tak naprawdę nie cierpi…

Szczegółowy regulamin konkursu: Regulamin konkursu RezerwujSport

Powodzenia!
Drużyna R

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wiadomości o nowych poradach oraz promocjach!

Podany adres e-mail został dodany do newslettera

Zapisz się