Pokaż wszystkie wpisy

To był czad – World Games 2017 Wrocław za nami!

To był czad – World Games 2017 Wrocław za nami!

World Games 2017 Wrocław

Ostatnimi dniami Wrocław żył największą imprezą tego roku – oczywiście mówimy o 10 Światowych Igrzyskach Nieolimpijskich „The World Games”, które sprawiły, że nasze miasto jeszcze bardziej niż zwykle opanowały sportowe emocje. Duch zaciętej walki zawodników ze wszystkich stron świata, oraz cała masa kibicujących im osób sprawiła, że takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa.

 

A co takiego mogło sprawić żebyśmy również włączyli się do tej imprezy?

3,5 tysiąca sportowców? Ponad 30 dyscyplin sportowych? 10 dni pełnych widowiskowej rywalizacji? Masa dodatkowych atrakcji organizowana przez miasto? Piękne ceremonie otwarcia i zamknięcia? Koncerty przed Narodowym Forum Muzyki? Dla nas brzmiało to zdecydowanie jak przepis na udany tydzień. Jak oceniamy The World Games 2017 we Wrocławiu?

 

Veni, vidi, vici

Niektórzy są za, niektórzy są przeciw – my byliśmy, zobaczyliśmy i twierdzimy, że the World Games zwyciężyło. Oczywiście, że niektóre dyscypliny mogły być bardziej uczęszczane, ale będziemy mówić głośno, że miasto Wrocław jak i Wrocławianie spisali się na medal. Piękne areny sportowe, niesamowita zabawa podczas turnieju piłki siatkówki plażowej, pełna napięcia atmosfera przy nietypowych dyscyplinach takich jak korfball, fistball, kajak polo, czy przeciąganie liny sprawiło, że wielu mieszkańców Wrocławia mogło zobaczyć rywalizację w sportach, o których nawet nigdy nie słyszeli. Opinie o World Games mogą być różne – jak dla nas to była wyjątkowa okazja, by poznać coś zupełnie nowego i oczywiście – zrobić coś nietypowego.

 

I need a Hero – World Games Edition 2017

A jak my spędziliśmy The World Games? Przyznajemy się bez bicia. Szukaliśmy dla Was bohaterów. Przez 10 dni cała drużyna R latała w poszukiwaniu bohaterów i do rytmu lat 80-tych. Jesteście ciekawi co z tego wyniknęło?

 

Koniecznie zobaczcie naszą nietypową wideo-relację!

A my dziękujemy The World Games i Miastu Wrocław za świetną imprezę. Gratulujemy!

 

How to find a Hero? The World Games 2017

Spodobał Ci się nasz artykuł? Sprawdź resztę na naszym sportowym blogu.

Bądź zawsze na bieżąco!

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wiadomości o nowych poradach oraz promocjach!

Podany adres e-mail został dodany do newslettera

Zapisz się