Jak to działa?

Znajdź – Wyszukaj odpowiedni obiekt we Wrocławiu używając dostępnych filtrów (czas, lokalizacja, cena)

Rezerwuj – Sprawdź dostępność wybranego obiektu i wybierz ofertę idealną dla siebie

Baw się dobrze! – Daj z siebie wszystko i pamiętaj Niech Sport będzie z Tobą!

 

RezerwujSport to sportowy booking.com – portal internetowy do rezerwacji obiektów sportowych za pomocą każdego urządzenia bez dodatkowych opłat.

Chcemy, aby Wrocław stał się miejscem sportowych spotkań.

Łączymy obiekty sportowe i osoby poszukujące miejsca do uprawiania dowolnej dyscypliny sportowej. RezerwujSport współpracuje z właścicielami obiektów poprzez udostępnienie im panelu, w którym dany obiekt sportowy może zarządzać swoją placówką. Udostępnione oferty takie jak kalendarz obiektu lub zakupy jednorazowe (karnety, bilety itp.) automatycznie tworzą profil obiektu.

W konsekwencji jako użytkownik odwiedzający RezerwujSport możesz przejrzeć obiekty oraz wykupić daną ofertę poprzez bezpieczny serwis płatności PayU lub wysłać zapytanie bezpośrednio do obiektu w sprawie jego dostępności.

Chcemy, abyś zaoszczędził nie tylko swój czas na poszukiwanie obiektu, ale też pieniądze. Oferta na portalu objęta jest Gwarancją najniższej ceny.

W celu zaoferowania Tobie najlepszej usługi, aby dokonać zakupu poprzez RezerwujSport musisz podać swoje podstawowe dane kontaktowe. Obowiązek ten został wprowadzony dla Twojej wygody, aby obiekt miał możliwość skontaktowania się z Tobą w nagłych sytuacjach. Wystarczy wpisać tylko swój numer telefonu oraz adres e-mailowy, by w pełni korzystać z RezerwujSport. Utworzony profil daje Tobie możliwość zarządzania swoimi rezerwacjami w tym anulowanie ich, opcję wystawiania komentarzy oraz oceny obiektom.

Ochrona danych osobowych jest dla nas sprawą nadrzędną i wszystkie wprowadzone dane są bezwzględnie chronione. Więcej informacji tutaj

WAŻNE:

Szukasz rezerwacji długoterminowej lub nie znalazłeś poszukiwanego obiektu na naszej stronie? Wyślij nam informację, czego szukasz, na adres obiekt@rezerwujsport.pl a my znajdziemy dla Ciebie poszukiwany obiekt.

Każdemu użytkownikowi oferujemy:

Szybki i łatwy proces wykonania rezerwacji w danym obiekcie na każdym urządzeniu

Nie musisz tracić czasu na dzwonienie, mailowanie czy osobistą wizytę w obiekcie. Wykorzystaj nasz portal i znajdź wolny termin w 3 sekundy używając dostępnych filtrów wyszukiwania: lokalizacja, cena, czas oraz oceny użytkowników.

Dodatkowym ułatwieniem przy używaniu RezerwujSport jest klarowny przegląd ofert obiektów sportowych w jednym miejscu.

Bezpieczną płatność online z gwarancją najniższej ceny

RezerwujSport gwarantuje, że ceny dostępne na portalu są najniższe. Nie pobieramy żadnych opłat rezerwacyjnych lub administracyjnych. Jako użytkownik nie jesteś obarczony żadnym kosztem za używanie portalu.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo na naszej stronie, dlatego używamy protokołu SSL, chronimy Twoje dane osobowe oraz używamy tylko certyfikowanej firmy do transakcji internetowych PayU.

Znalezienie dostępnego obiektu przez konsultanta

RezerwujSport chce dołożyć wszelkich starań, abyś bez problemu znalazł miejsce do uprawiania sportu. Dlatego, jeśli nie znalazłeś poszukiwanej oferty, napisz do nas: obiekty@rezerwujsport.pl.

Prywatny, wielofunkcyjny profil użytkownika na stronie

Każdy użytkownik ma możliwość założenia profilu na naszej stronie. Utworzony profil daje Ci możliwość zarządzania swoimi rezerwacjami, w tym anulowanie ich, opcję wystawiania komentarzy oraz oceny obiektom, które wykupiłeś.

Źródło wiedzy o obiektach, zniżkach oraz sporcie

Tworzymy dla wszystkich, dla których sport jest ważny. Jesteśmy specjalistami w branży sportowej oraz e-commerce. Czujemy się w obowiązku dzielić się naszą wiedzą oraz zadbać o to, aby sport był dostępny dla każdego wszędzie. Polub nas na Facebook-u lub zapisz się do naszego newslettera i bądź informowany na bieżąco.

NIECH SPORT BĘDZIE Z TOBĄ!