Czym jest RezerwujSport?

RezerwujSport jest najprostszym sposobem do rezerwacji obiektów sportowych bez dodatkowych opłat. To również miejsce, w którym sport jest sprawą nadrzędną. Dzięki portalowi będziesz w stanie znaleźć, zarezerwować lub wykupić poszukiwaną ofertę obiektów sportowych we Wrocławiu.

Naszą misją jest połączyć Wrocław sportowo poprzez innowacyjne rozwiązanie technologiczne, promować sport i zdrowy tryb życia. Nasz zespół złożony jest ze specjalistów oraz pasjonatów tematu. Od początku istnienia RezerwujSport naszymi partnerami zostały takie instytucje jak:

Dolnośląska Federacja Sportu, WKK Sport Center, Młodzieżowe Centrum Sportu we Wrocławiu oraz dolnośląska telewizja ECHO24.

Pomysł na RezerwujSport zrodził się z naszych własnych doświadczeń. Jako aktywni sportowcy mieliśmy problem ze znalezieniem i zarezerwowaniem odpowiedniego obiektu, dlatego z dumą prezentujemy RezerwujSport i liczymy na to, że nasz portal zaoferuje użytkownikom klarowne odpowiedzi na pytania takie jak:

Gdzie, o której i za ile jest dostępny najbliższy obiekt sportowy?

Czym różni się dany obiekt od pozostałych?

W jaki sposób mógłbym go szybko i sprawnie zarezerwować?

Jako aktywni sportowcy mieliśmy właśnie taki problemy i stąd zrodził się pomysł na RezerwujSport. Używając naszego portalu wszystkie z powyższych problemów stają się nieaktualne.

Po więcej informacji sprawdź dział Jak to działa?

Poznajmy się. I niech sport będzie z Tobą!