O nas

Nasza misja

Nasza misja to inspirować i edukować społeczność miłośników sportu na każdym poziomie zaawansowania, promując zdrowy
i aktywny styl życia. Dążymy do tego, by stać się przewodnikiem, który pokazuje, jak sport może być źródłem radości, zdrowia
i samorealizacji. Poprzez dostarczanie wysokiej jakości treści, praktycznych porad oraz inspirujących historii, chcemy zachęcić każdego do znalezienia w sporcie swojej pasji.
niezależnie od wieku i umiejętności!

Poznaj nasz zespół

Anna Siuda

Ania jako zapalona biegaczka i miłośniczka trekkingu, przemierzyła szlaki w całej Polsce i nie tylko. Jest miłośniczką zdrowego odżywiania i regeneracji, więc pisze artykuły na temat bezpieczeństwa i profilaktyki w sporcie. Ania uwielbia dzielić się swoją pasją i wiedzą, inspirując czytelników do wyruszenia na własne przygody. Jej teksty to mieszanka praktycznych porad, osobistych opowieści i profesjonalnej wiedzy, które motywują do aktywnego spędzania czasu na łonie natury.

Marek Kozaczkiewicz

Marek od zawsze był związany ze sportem – od młodzieńczych lat trenował wszelkie sporty, by później stać się certyfikowanym trenerem. Marek posiada nie tylko głęboką wiedzę teoretyczną, ale i bogate doświadczenie praktyczne, które chętnie dzieli
z czytelnikami. Jego artykuły są skarbnicą wiedzy o technikach, strategiach i mentalności zwycięzców, które z pewnością pomogą każdemu poprawić swoje wyniki.